Anİmasyon & Reklam Fİlmlerİmİz

POLEN FİLM olarak dünyada reklam alanında yükselen trend olan Yeni Nesil Uluslararası Yüksek Kalite KISA ANİMASYON REKLAM filmlerini Türkiye’de de aynı kalite ile yaygınlaştırıyoruz. Bu amaçla 1 Kasım 2020 tarihine kadar %50 indirim ve sınırlı sayıda Animasyon Reklam Filmi kampanyamız hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bu metnimize ilave sayfamızda, proforma teklifimizi inceleyebilirsiniz. 

 

Dünyada bu yıl pandeminin de etkisiyle Kısa ANİMASYON REKLAM Filmleri büyük bir talep gördü. Uluslararası Büyük şirketleri tarafından en çok tercih edilen Yeni Nesil Reklamcılık olarak ön plana çıktı. Sosyal medya ve internet video kanalları ile doğrudan hedef kitlenize ulaşan 1 dakikalık Kısa ANİMASYON REKLAM filmlerini, uzman kadromuzla Türkiye’de Uluslararası Kalitede hazırlıyoruz. Animasyon Reklamlarımız, yüksek görsel kalitesi ile kolay algılanmakta, daha çok ilgi çekmektedir. Ayrıca bir gösterim ücreti bile ödemeksizin internet üzerinden hedef kitlenize, milyonlarca izleyiciye anında ulaşmanızı sağlamaktadır. 

 

ANİMASYON REKLAMINIZIN; İngilizce, Rusça, Arapça, Almanca, Fransızca, Korece Anadil Tercümanlarımız tercümesi ile yabancı dil versiyonlarını da paket halinde alabilirsiniz. Bu dil grubundan seçeceğiniz bir yabancı dil reklamının yanında 2. Yabancı dil reklamını ücretsiz olarak hediye ediyoruz. Ayrıca; Milli Duyarlılık Temalı ya da Sosyal Sorumluluk İçeriklireklamlarınız için %10 İndirim uygulayacağız.  

 

POLEN FİLM olarak şimdiye dek; sinema, reklam, tanıtım alanında önemli başarılara imza attık. Bakanlıklar, Valilik, Belediyeler, Üniversiteler, şirketler ve kurumlar için video projeleri hazırladık. Yapımcılığını üstlendiğimiz belgesel ve kısa filmlerimiz yurtdışında davet edildikleri birçok önemli film festivalinden ödüllerle döndüler. Türkiye’de video reklam ve film kalitesini uluslararası standartlara yükseltme misyonumuz ile kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.  

 

Birlikte Çalışmak dileğiyle. 

 

NEden Polen FİLM AnİMASYON 

kadİR HAS ÜNİVERSİTESİ ANİMASYON REKLAM FİLMİ 2

kadİR HAS ÜNİVERSİTESİ ANİMASYON REKLAM FİLMİ 1

Polen Fİlm Anİmasyon Reklam Fİlmlerİ

İnPAK ANİMASYON REKLAM FİLMİ

HAPPY SMİLE CLİNİCS ANİMASYON REKLAM FİLMİ

POLSAN DÜĞME İNGİLİZCE ANİMASYON REKLAM FİLMİ

POLSAN DÜĞME ANİMASYON REKLAM FİLMİ