AİLE BELGESELLERİ

Geniş ailelerin gelecek kuşaklarına aktarabileceği aile belgesellerimiz hem çok önemli bir hatıra hem de kuşaklar boyu sürecek bir aile kültürünün oluşturulması için çok önemli bir hizmetimizdir. Ülkemizde henüz yaygınlaşmayan bu video kültürünün önemini, gelecek kuşaklarına önemli bir hatıra bırakmak isteyen bilinçli aileler şimdiden fark etmiştir.

Aile belgesellerimizin konseptini müşterilerimizin talebine göre oluşturmaktayız. İstenirse tüm aile fertlerinin en güzel anlarının video kaydına alınmasının yanısıra, aile fertlerinin röportajlarının ve gelecek kuşaklar için vermek istedikleri mesajların yer aldığı belgeseller oluşturmaktayız. Ayrıca kimi müşterilerimizin taleplerinde olduğu gibi, aileden bir kişiye önemli bir gününde sürpriz yapmak amacıyla o kişinin anlatıldığı belgesel filmler de hazırlıyoruz.

Evlenme teklifi videoları ya da eşlerin yıldönümleri için hazırladığımız videolar da “Aile Belgeselleri” hizmetimizin içinde yer alan diğer türlerimizdendir. Müşterilerimizin taleplerine göre tüm video içeriğini ve hikayeleştirmeyi önceden birlikte planlıyoruz.