BİZ KİMİZ ?

Polen Film yapım uluslararası alanda ödüller alan sinema, belgesel, reklam, tanıtım, animasyon, klip ve fotoğraf projeleri gerçekleştirmiştir. Devlet kurumları ve özel şirketler için oluşturduğumuz animasyon, reklam ve tanıtım filmlerinin yanısıra, sosyal sorumluluk amaçlı reklam filmleri ve çevre konulu belgesel filmler film yapım desteklerinde bulunduk.

 

Film yapım desteğinde bulunduğumuz kısa film ve belgesel projeleri Uluslararası birçok önemli festivalde ödüller kazanmıştır.

 

Polen Film ailesi olarak; çalışmalarımızın uluslararası alanda başarılı olması, hedef kitleye en etkili şekilde ulaşabilmesi önceliğimizdir. 

 

Sizin de firma/kurumunuzun marka değerine katkıda bulunmak dileğiyle.

polen film logo white.png

Neden Polen Fİlm Animasyonu Tercİh Etmelİsİnİz

Kişisel Sayfalardan, KOBİ’lere ve büyük şirketlere kadar bir web site aracılığıyla sosyal medya hesapları ile online olarak müşterilerle iletişim kuran tüm işletmeler, şirketler ve bireyler günümüzde dijital dünyanın kurallarına ayak uydurduğu sürece başarılı olabiliyorlar. 

Son 1 yılda; pandeminin de etkisiyle, online dünyanın, sosyal medyanın ve web sitelerin insanların alışverişlerindeki etkisi arttı. Bu sayede, sadece Türkiye’den değil, dünyanın farklı ülkelerinden de müşteri bulabiliyoruz, işletmemizi-şirketimizi kolaylıkla dünyaya açabiliyoruz. 

Animasyon Reklam filmleri, evrensel bir dile sahiptir ve her yaştan, dilden, kültürden, cinsiyetten ve gelir seviyesinden insana hitap etmektedir. Online dünyada dikkat ve algı süreleri kısalmışken, bilimsel çalışmalar gösteriyor ki; 3 saniyeden daha uzun süre ilgi çekemeyen bir görsel-video-reklam-tanıtım ya da bilgilendirme, hiçbir etkileşim oluşturmamaktadır. 

Animasyon Reklam filmlerinin, dünyada yükselen trend olarak YENİ NESİL REKLAMCILIĞIN ana unsura dönüşmesindeki temel neden budur. 

 • Animasyon Reklamları; akılda kalıcıdır ve daha çok dikkat çeker. Kısa sürede ilgi toplar. 

 • Animasyon Reklamları ile Mesajınızı doğrudan, sade ve akılda kalıcı şekilde kitlenize ulaştırabilirsiniz. 

 • Sosyal Medya Reklamları için harcadığınız bütçe düşer, tıklama maliyetleriniz azalır. 

 • Animasyon Reklamları, maliyetlerinizi düşürdüğü için kısa sürede reklama harcadığınız miktarı amorti eder.

 • Animasyon Reklamları Uluslararası Alanda Yeni Nesil Reklamlardır. Animasyon Reklamlarınız ile Son trendleri takip eden bir firma imajınız güçlenir.

 • Animasyon Reklamları; Türkiye’de ve dünyada marka değerinizi arttırır. Diğer Reklam Videolarına göre daha akılda kalıcı olduğu için, markanız daha görünür-bilinir-akılda kalıcı olur.

Video Reklam Filmleri, büyük bir ekip çalışması ve maliyetli ekipmanlar gerektirir. Bu nedenle yüksek bütçe ile çekilmelidir. Oysa Animasyon reklamları, daha dinamik yapıya sahip olmasına rağmen, daha güçlü anlatımla, neredeyse en az 1/3 oranında diğer Video reklamlarına göre daha düşük bütçe ile gerçekleştirilmektedir.

Video reklamları, Televizyon, Video ve Film-Dizi platformlarında saniye başına yüksek ücretle yayınlanarak kitlenize ulaştırabilirken, animasyon reklamları sosyal medya ve günümüz internet diline en uygun anlatıma sahip olduğundan ücretsiz şekilde birçok dijital mecrada yayınlanabilmektedir. 

Eğlenceli, akılda kalıcı ve estetik animasyon reklamları, başkaları tarafından da paylaşılabilir. 

Animasyon reklam filmleri, Polen Tercüme kalitesi ve güvencesi ile farklı yabancı dillere tercüme edilir. Dünyanın istediğiniz her bölgesinde bu reklamlarınızı sosyal medyadan farklı kitlelere ulaştırabilirsiniz. Ürününüzü, Markanızı dünyanın farklı dillerine, Ana dil tercümanlarımızın tercümeleri ile hazırlayacağımız animasyon reklamları sayesinde ulaştıracağız. İngilizce, Rusça, Arapça, Japonca, Fransızca, İspanyolca tercümelerle animasyon filmleriniz, bu dilleri konuşan dünyanın farklı şirketlerine, yöneticilere, muhtemel ortaklarınıza, müşterilerinize gösterilir. Böylece, kendi pazarınızda, rakiplerinizin önüne geçersiniz ve online dünyanın sağladığı avantajlardan daha hızlı ve daha kolay yararlanabilirsiniz. 

Animasyon filmler, sadece ürünlerinizi, markanızı değil, müşterileriniz, ortaklarınız ve birlikte çalışmak istediğiniz şirketlere bilgi sunmak, bir konuda bilgilendirmek için de hazırlanmaktadır. Böylece, kimsenin doğru dürüst okuyamayacağı, anlaması zor, çok vakit alan dosyalar, metinler yerine, 1 dakikada izlenebilecek eğlenceli bir animasyon hem vakit kazandırır, hem marka imajınızı güçlendirir.

Animasyon Reklam Filmleriniz ile Şirketinizin İmajına, Marka değerine ve cironuzun artmasına katkıda bulunmayı diliyoruz. 


Üstelik, Reklam filmleriniz için İlk taslak görsel ve senaryolarınızı birlikte oluşturuyoruz ve bu aşama için ücret almıyoruz. 

Animasyon Reklamlarınızla sizi de dünyaya duyuralım. 

Polen Film Animasyon Ekibi

 

 

polen film logo white.png

Neden Polen Fİlmle ÇALIŞMALISINIZ

Polen Film ekibimiz, Reklam Filmleri, Tanıtım, Spot Filmleri, Model Çekimleri, Fotoğraf projeleri ve Uluslararası Festivallerde büyük başarılar kazanan Kısa film ve Belgesel filmlerle Uluslararası deneyime sahip.

2020 yılı, Kasım ayından bu yana Animasyon ve Yeni Nesil Reklamcılık alanında deneyimli ekibimiz tamamen Animasyon Reklam Filmlerine odaklandılar. 

Şimdiye kadar, Türkiye’de Tekstil Sanayii’nden, Sağlık Turizmine, Makine Sanayii’nden Özel Eğitim Sektörüne kadar Türkçe ve yabancı dillerde birçok animasyon filmler gerçekleştirdik. 

Dünyada yükselen trend olan Yeni Nesil Reklamcılık üzerine deneyimli, Uluslararası Eğitimler almış ve ödüllü yönetmenlerden oluşan Animasyon Ekibimiz tüm animasyon filmlerini, Uluslararası alanda beğeni kazanması amacıyla hazırlıyorlar. 

Polen Film ekibimiz, Polen Tercüme’nin Deneyimli ve farklı anadillerdeki tercümanlarının çeviri desteği ile tüm reklamları Türkçe’nin dışında sizlerin istediği dillere göre hazırlıyor. İngilizce’den Arapça’ya, Rusça’dan Japonca’ya kadar birçok dilde hizmetimiz mevcut.

 2021 yılı Mayıs ayından itibaren, AB ülkeleri, Japonya, Rusça Konuşan Ülkeler ve Arapça konuşan ülkelerdeki Uluslararası Şirketlerin Animasyon Filmlerini üstlenmeye başlayacağız. 

Türkiye’de 15 Mart tarihinden itibaren üstleneceğimiz Türk Firmaların animasyonları, bizim Animasyon Kalitemizi dünyaya göstermek için de bir fırsat olacaktır. Bu nedenle, Animasyon Reklam Filmleri, Dünyada Yeni Nesil Reklamcılık üzerinde Polen Film olarak Marka değerimizi arttırmayı, Sinema ve Reklam alanlarında diğer Uluslararası başarılarımızı alanında da kanıtlamayı amaçlıyoruz. 

Markanızı dünyaya tanıtmak dileğiyle. 
 

polen film logo white.png

Polen Fİlm Animasyon Ekİbİmİz Hakkında

 • Polen Film ekibimiz Uluslararası Animasyon Reklam alanında deneyimli.

 • Yurtdışından önemli Animasyon Eğitimleri aldık. 

 • Yeni Nesil Animasyon teknolojisine uygun teknik imkanlara sahibiz. 

 • Animasyon filmlerin sadece teknik bir proje olmadığının, sinematografik anlatım ve reklam sektörüne uygun, Uluslararası anlatım diline sahip olması gerektiğinin farkındayız.

 • Sinematografik anlatım bakımından şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz, tamamladığımız ödüllü projelerimiz bizi bu alanda marka olarak öne çıkarıyor.

 • Polen Tercüme ekibimiz ile koordineli olarak çalıştığımız için, Yurtdışında farklı ülkelerde bulunan Ana Dil Tercümanlarımızın hatasız, tercümeleri ile Animasyon Filmlerinin birçok yabancı dil versiyonlarınızı hazırlıyoruz. 

Polen Fİlm Olarak Şİmdİye Kadar Neler Yaptık

Polen Film Ekibimiz olarak hem ekip desteği hem ekipman desteği hem de Yapımcı olarak birçok başarılı proje üstlendik. 

Bunlardan bazıları:

 • Tanrı Dağlarında Göçebe Kırgızlar (Nomad Kyrgyz People On Tien Shan Mountains) Fotoğraf Projesi 
  İngiltere, Bosna Hersek ve Türkiye’de Önemli galeri ve etkinliklerde sergilendi. 

 • Kırgızistan, İspanya, İrlanda, İzlanda, Finlandiya, Polonya’da “Yerel Kültür” teması üzerine fotoğraf projeleri gerçekleştirdik. 

 • Gıda-Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı için “Altın Arı” ödüllü Arıcılık Eğitim Videoları Hazırladık.

 • Gıda-Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Aydın ve Ege’de İncir Köylerinde yaşanan erozyonu engellemek için Belgesel film ve fotoğraf projesi gerçekleştirdik. 

 • “Kezban Usta” isimli belgesel film projemiz İngiltere, Rusya gibi ülkelerde Uluslararası Festivallerde gösterildi ve Amerika’da En İyi 2. Belgesel Film Ödülüne Layık Görüldü.

 • “First Encounter With Authority” isimli Kısa Film Projemiz Amerika, İsviçre, Romanya’da toplam 5 uluslararası ödül kazandı ve 40 Uluslararası Festivalde finalist oldu. 

 • “Büyük Menderes” konulu çevre belgeselimiz; Fransa, Polonya, Arjantin, Nijerya’da “En İyi Belgesel Film” ödülleri de dahil toplam 4 Uluslararası Ödül kazandı ve 30 Festivalde finalist olarak gösterildi.

 • “Eber” isimli belgesel filmimiz Uluslararası birçok film festivalinde finalist oldu.

 • “Eber” gölündeki çevre kirliliğini gidermek için devlet ve özel kurumların ilgisine sunulması amacıyla bir Tanıtım Filmi gerçekleştirdik. 

 • Afyonkarahisar Valiliği projesi olarak; “Frig Vadisi Tanıtım, Reklam ve Kamu Spotu” filmlerimiz ile Türkiye turizmine değer kattık

 • “Safranbolu’da Mekân” belgesel filmimiz “En İyi Belgesel Film Projesi” ödülüne layık görüldü.

 • Uluslararası Standartlarda model reklam videoları gerçekleştirdik. 
   

polen film logo white.png